امروز شنبه بیست و نهم تیر 1398 خورشیدی   |   ورود به سایت
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند بیان کرد: چهل و دومین دوره مسابقات شهرستانی قرآن سازمان اوقاف با معرفی ۲۲ برگزیده در نهاوند به کار خود پایان داد.
سه شنبه 28 خرداد 1398    
بازدید: 113
به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام فیض‌الله‌ اسدپور، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند در این زمینه اظهار کرد: چهل و دومین دوره مسابقات شهرستانی قرآن سازمان اوقاف با معرفی ۲۲ برگزیده در نهاوند به کار خود پایان داد.
اسدپور با بیان اینکه در این دور از مسابقات ۱۵۰ نفر حضور داشتند، افزود:مسابقات بخش خواهران ۲۲ خرداد ماه با حضور ۱۰۰ نفر در حوزه علمیه خواهران برگزار شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند ادامه داد:مسابقات بخش برادران نیز روز پنج‌شنبه، ۲۳ خردادماه ما با رقابت ۵۰ نفر از قرآنیان شهرستان در مسجد امیرالمؤمنین(ع) شهرک طالقانی نهاوند برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه نفرات اول تا سوم هر رشته به مسابقات مرحله استانی راه می‌یابند، گفت:طبق نتایج اعلام شده ۱۳ نفر از خواهران و ۹ نفر از آقایان در مرحله استانی حضور خواهند داشت.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند عنوان کرد:در این راستا خانم‌ها فاطمه بحیرایی، راضیه عرفانیان و زهراقیاسوند به ترتیب نفرات اول تا سوم رشته قرائت تحقیق و ندا کرد، لیلاسیف و ژاله احمدوند در جایگاه‌های اول تا سوم رشته ترتیل قرار گرفتند.
اسدپور اضافه کرد: فرشته سیاهوشی، حمیده احمدوند و فهیمه ملکی به ترتیب رتبه داران اول تا سوم رشته حفظ ۵ جزء، لیلا زمانیان، راضیه فصیحی و اکرم سلگی نیز نفرات اول تا سوم رشته حفظ ۱۰جزء و زهرا فصیحی تنها مقام دار رشته حفظ کل معرفی شدند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند با اشاره به اینکه در بخش برادران نیز ۹ رتبه برگزیده به مرحله استانی راه یافتند، گفت: رضا شیراوند، پیام بحیرایی و حسین بشردوست به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم رشته قرائت تحقیق انتخاب شدند.
وی بیان کرد: حمیدرضا سلگی، امین دکامین و میثم شیراوند مقام آوران اول تا سوم رشته قرائت ترتیل و سعید بهرام نیا، علی احمدوند و محمد احمدوند نیز به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم رشته اذان معرفی شدند.
 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
آغاز به کار ستاد اربعین حسینی در اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران
با وجود فاصله چند ماه تا فرا رسیدن ایام سوگواری سیدالشهدا(علیه السلام)، از هم اکنون برای برپایی هرچه باشکوه تر راهپیمایی اربعین، ستاد...
1398/4/29    
رقابت بخش خواهران چهل و دومین دوره مسابقات قرآن خراسان رضوی
مسابقات استانی قرآن کریم در بخش خواهران با حضور ۱۷۱ نفر در محل حسینیه عبدالله بن حسن واقع در خیابان امام رضا(ع) مشهد مقدس آغاز شد.
1398/4/29    
تقدیر شورای شهر رشت از برگزاری موفق مسابقات استانی قرآن کریم
رئیس و اعضای شورای شهر رشت از برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم گیلان از مدیرکل و همکارن اوقاف استان تقدیر کردند.
1398/4/28    
rss آرشیو
مقالات ویژه
وقف، عاملی مهم در اقتصاد اسلام
در این نوشتار سعی شده که بیان شود که به نظر اسلام وقف یکی از عوامل بسیار مهم برای فقر زدائی در دین مقدس معرفی گردیده وحتی یکی از موارد...
بستر وقف در خانواده
وقف دارای تصمیماتی است از وقف به اولاد و بستگان گرفته تا وقف به فقرا و مساکین، امور خیریه، مسائل دینی، امور عام المنفعه، امور تعلیمی...
موقوفات اميرالمؤمنين علی علیه السلام
شايد بعضي افراد که پيرامون زندگي زاهدانه و کاملاً بدون تجمل حضرت اميرالمؤمنين علي عليه‏السلام گفته‏هايي مي‏شنوند يا نوشته‏هايي مي‏خوانند،...
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار اندروید ، رساله وقف
این نرم افزار که در گوشی های آندروید قابل استفاده می باشد شامل مطالبی چون احکام،استفتائات،گالری صوت و گالری تصاویر می باشد
نرم افزار آندروید وقف و حوزه های علمیه
این نرم افزار را مجتمع فرهنگی پژوهشی اوقاف تولید و منتشر ویژه همایش وقف و حوزه های علمیه تولید و منتشر می نماید
نرم افزار اندروید ، قانون اوقاف
این نرم افزار قابل استفاده بر روی تمامی گوشی های آیفون دارای قسمت هایی از قوانين،آيين نامه ها و مصوّبات،گالری صوت و گالری تصاویر
rss آرشیو
علما و مراجع